Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

29. ožujka 2022

Čistoća započinje s odvozom reciklabilnog otpada

Društvo čistoća d.o.o. će od srijede 13. travnja 2022. godine započeti s pražnjenjem spremnika za reciklabilni otpad (spremnici s narančastim poklopcem) i to svaki drugi tjedan prema postojećem rasporedu za odvoz polimera i papira koji je dostupan na njihovoj web stranici www.cistoca-zadar.hr.

Obavijest možete pogledati ovdje

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman