Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

23. rujna 2022

Isplata jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine

Vlada Republike Hrvatske je na sjednici održanoj 8. rujna, 2022. donijela Odluku o isplati jednokratnog novčanog primanja korisnicima mirovine ostvarene u Republici Hrvatskoj u obveznom mirovinskom osiguranju koji imaju prebivalište u Republici Hrvatskoj radi ublažavanja posljedica porasta cijena.

Odluku o isplati jednokratnog novčanog primanja možete preuzeti ovdje.

Informacijski plakat o isplati jednokratnog novčanog primanja možete preuzeti ovdje.

Tiskanicu za dostavu podataka o visini inozemne mirovine možete preuzeti ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman