Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

13. ožujka 2023

Javni natječaj za financiranje programa, projekata i manifestacija koje provode udruge

U petak 10. ožujka, pročelnik Upravnog odjela za gospodarstvo, društvene djelatnosti i EU fondove Općine Pašman raspisao je Javni natječaj za financiranje programa, projekata i manifestacija od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Pašman za 2023. godinu.

Natječaj je otvoren za udruge sa sjedištem na području općine, udruge koje provode program odnosno projekt na području općine i udruge čiji su članovi ili korisnici s područja općine.

Udruge sukladno ovom natječajem mogu prijaviti programe, projekte i manifestacije za slijedeća
prioritetna područja: sport, kultura i turizam, te zdravstvo i socijalna skrb.

Sve ostale detalje i upute za prijavu kao i potrebnu dokumentaciju možete preuzeti na našim stranicama.

 

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman