Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

23. rujna 2022

Javni poziv za dodjelu oznake „Hrvatski otočni proizvod“ 2022.

Predmet Javnog poziva je dodjela oznake „Hrvatski otočni proizvod“, koju ministarstvo dodjeljuje otočnim proizvodima i nematerijalnom dobru u svrhu očuvanja otočne tradicije i identiteta u skladu s Programom „Hrvatski otočni proizvod“.

Više detalja o pozivu možete pregledati ovdje.

Javni poziv za dodjelu oznake „Hrvatski otočni proizvod“ otvoren je do 04. listopada 2022. godine.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman