Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

20. ožujka 2020

Odluke i preporuke Stožera civilne zaštite

Ovdje možete vidjeti kronološki pregled odluka i preporuka Stožera civilne zaštite. Svi dokumenti se mogu pogledati i preuzeti.

12.3.2020.

Prijedlog za otkazivanje javnih kulturnih i sportskih i ostalih manifestacija.

Preporuka otkazivanja svih javnih kulturnih, sportskih i ostalih okupljanja na zatvorenim i otvorenim prostorima.

13.3.2020.

Obustava rada dječjih vrtića na području Zadarske županije na vrijeme od dva tjedna.

15.3.2020.

Postupanje s osobama koje su u zadnjih 14 dana prije ulaska u Hrvatsku boravile na području zahvaćenom epidemijom COVID-19: zdravstveni nadzor nad osobama bez simptoma/znakova bolesti i postupak s osobom koja pokazuje simptome/znakove bolesti i njezinim kontaktima.

Uputa o postupanju i primjeni karantene za vozače teretnih vozila.

16.3.2020.

Potreba ograničavanja rada i mjerama ponašanja na području Zadarske županije od 17. ožujka 2020. godine.

Izmjena Odluke o posebnoj sigurnosnoj mjeri izolacije osoba u vlastitom domu ili drugom odgovarajućem prostoru (samoizolacija).

17.3.2020.

Aktiviranje i stavljanje u punu funkciju svih stožera civilne zaštite na području Zadarske županije.

Pojašnjenje Odluke o potrebi ograničavanja rada i mjerama ponašanja na području Zadarske županije.

18.3.2020.

Dopuna Odluke o potrebi ograničavanju rada i mjerama ponašanja na području Zadarske županije od 17. ožujka 2020. godine.

19.3.2020.

Mjere ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja.

Privremena zabrana prelaska preko graničnih prijelaza Republike Hrvatske.

Zabranjuje se brodovima u međunarodnoj plovidbi koji imaju obvezu samoizolacije ili karantene uplovljavanje u morske luke i luke unutarnje plovidbe u Republici Hrvatskoj.

20.3.2020.

Stavljanje izvan uporabe dječjih igrališta i otvorenih sportskih igrališta.

Mjere prilikom sklapanja braka i životnog partnerstva.

Način održavanja pogreba i posljednjih ispraćaja.

Privremena obustava javnog prometa.

21.3.2020.

Mjera strogog ograničavanja zadržavanja na ulicama i drugim javnim mjestima.

Radno vrijeme trgovina.

Opće i specifične mjere zaštite koje obavezno provode pružatelji usluge taxi prijevoza.

Mjere ograničavanja javnog prijevoza u linijskom obalnom pomorskom prometu.

Mjera obustave rada tržnica i svih objekta u sastavu tržnica u kojima se obavljaju druge djelatnosti.

23.3.2020.

Zabrana napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj.

Održiva uporaba pesticida – Obavijest poljoprivrednicima.

26.3.2020.

Postupanje i primjena karantene i kućne izolacije za vozače teretnih vozila međunarodnog transporta za vrijeme proglašene epidemije bolesti COVID-19.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj