Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

27. siječnja 2023

Projekt Zaželi – donesene odluke o odabiru kandidatkinja

Načelnik Općine Pašman je donio dvije Odluke o odabiru kandidatkinja za zapošljavanje na radno mjesto radnica za pružanje usluge i podrške starijim osobama i osobama u nepovoljnom položaju na određeno vrijeme od 6 mjeseci, kao i Odluku o imenovanju voditelja projekta „Zaželi u općini Kali“.

Potpuni tekst prve Odluke možete pregledati ovdje.

Potpuni tekst druge Odluke možete pregledati ovdje.

Potpuni tekst Odluke o imenovanju voditelja projekta “Zaželi” možete pregledati ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman