Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

18. svibnja 2020

Započinjanje postupka evidentiranja predmetne ceste u katastarski operat i zemljišnu knjigu

Javni poziv – Ovim pozivom obavještavaju se nositelji stvarnih prava na nekretninama koje graniče sa zemljištem (u nastavku: nositelji stvarnih prava) na kojem je izvedena Put Sunca, Put Magunja, Ždrelašćica, Uvala Polača, Vrh Zabrane, Put Colnih, Put Ograde, Put Ivušini u naselju ŽDRELAC u k.o. ŽDRELAC, o započinjanju postupka evidentiranja predmetne ceste u katastarski operat i zemljišnu knjigu.

Javni poziv možete pogledati i preuzeti ovdje.

 

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman