Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

23. kolovoza 2023

Sufinanciranje radnih bilježnica i obveznih radnih materijala za učenike u školskoj godini 2023/24.

Općina Pašman će za školsku godinu 2023./2024. sufinancirati troškove kupnje radnih bilježnica i
obveznih radnih materijala. 

Iznos sufinanciranja troškova kupnje radnih bilježnica i obveznih radnih materijala dodjeljuje se ovisno o razredu koji učenici pohađaju u školskoj godini 2023./2024. i to za učenike 1. do 4. razreda dodjeljuje se iznos od najviše 80,00 eura po učeniku, a za učenike koji polaze od 5. do 8. razreda dodjeljuje se iznos od najviše 120,00 eura po učeniku.

Rok za podnošenje zahtjeva s preostalom dokumentacijom uvjeta natječaja je zaključno s 25. rujna
2023. godine. Prijave s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se poštom na adresu: Općina Pašman,
Obala tamarisa 6, 23 262 Pašman ili osobno na pisarnicu Općine Pašman svakim radim danom od
8.00h do 12.00h.

Odluka o sufinanciranju

Zahtjev za ostvarivanje prava financiranja troškova radnih bilježnica i obveznog radnog materijala

Izjava o obradi osobnih podataka

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman