Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

10. rujna 2021

Dopunski izbori za članove predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave

Odluku o raspisivanju dopunskih izbora za članove predstavničkih tijela jedinica lokalne i područne (regionalne) samouprave iz reda pripadnika nacionalne manjine, odnosno iz reda pripadnika hrvatskog naroda možete pogledati i preuzeti ovdje.

Objavu biračima možete pogledati i preuzeti ovdje.

Pravovaljanu kandidacijsku listu za dopunski izbor članova Županijske skupštine Zadarske županije iz reda pripadnika srpske nacionalne manjine možete pogledati i preuzeti ovdje.

Zbirnu listu pravovaljanih kandidacijskih lista za dopunski izbor članova Županijske skupštine Zadarske županije iz reda srpske nacionalne manjine pogledati i preuzeti ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman