Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

31. listopada 2023

Javni natječaj za davanje u zakup montažnih drvenih kućica

Općina Pašman objavila je Javni natječaj za davanje u zakup montažnih drvenih kućica na k.č. zem. 1196/1 k.o. Neviđane za obavljanje ugostiteljske djelatnosti u sklopu održavanja manifestacije „Advent na otoku Pašmanu 2023.“
Predmet javnog natječaja je davanje u zakup 2 montažne drvene kućice sa pripadajućom terasom neposredno ispred kućice sveukupne površine s kućicom za vrijeme od 15. do 31. prosinca 2023. godine.

Sve detalje natječaja možete pregledati ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman