Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

9. lipnja 2023

Javni natječaj za zakup ribarnica na području Općine Pašman

U sklopu provedbe EU projekta ”Skraćivanje lanaca opskrbe nabavkom montažnih ribarnica” u okviru natječaja FLAG-a Lostura, Mjera 1.1. Skraćivanje lanaca opskrbe, daju se u zakup dva objekta „Ribarnice“ na području Općine Pašman i to po jedan objekt u mjestima Pašman i Ždrelac, na rok od 1 godine s najviše 2 zakupnika po objektu, namjena poslovnog prostora: Ribarnica.

Poslovni prostor daje se u zakup u viđenom stanju. U poslovnom prostoru se nalazi oprema i inventar u vlasništvu Općine Pašman, koji će se popisati prilikom primopredaje objekta.  Prostor se može razgledati radnim danom u vrijeme trajanja natječaja od 8 do 10 sati, uz prethodnu najavu na broj: 023/260-199.

Ostale informacije potrebne za natječaj možete pregledati i preuzeti ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman