Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

14. ožujka 2023

Javni poziv za dodjelu javnih priznanja Općine Pašman

Načelnik Općine Pašman raspisao je Javni poziv za dodjelu javnih priznanja Općine Pašman kojim se pozivaju svi građani i pravne osobe s područja općine na podnošenje prijedloga za dodjelu javnih priznanja Općine Pašman.

Javna priznanja koje dodjeljuje Općina Pašman:

1. Nagrada Općine Pašman za životno djelo
2. Nagrada Općine Pašman
3. Zahvalnica Općine Pašman

Cijeli tekst i sve dodatne informacije Javnog poziva možete pogledati ovdje, a potreban obrazac za prijedlog za dodjelu javnih priznanja možete preuzeti ovdje.

Rok za dostavu prijedloga je 24. travnja 2023. godine.

 

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman