Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

19. travnja 2021

Objava biračima – Odluka o raspisivanju izbora

Vlada Republike Hrvatske na sjednici održanoj 14. travnja 2021. donijela je

  • Odluku o raspisivanju izbora za članove predstavničkih tijela jedinice lokalne i područne (regionalne) samouprave i Odluku o raspisivanju izbora za općinske načelnike, gradonačelnike i župane te njihove zamjenike.
    Objavu biračima možete pogledati i preuzeti ovdje.

  • Odluku o raspisivanju izbora za zamjenike općinskih načelnika, gradonačelnika i župana iz reda pripadnika nacionalnih manjina, odnosno iz reda pripadnika hrvatskog naroda.
    Objavu biračima možete pogledati i preuzeti ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman