Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

1. lipnja 2023

Odluka o dodjeli sredstava udrugama za 2023. godinu

Dana 1. lipnja 2023. godine, načelnik Općine Pašman donosi Odluku o dodjeli financijskih sredstava za financiranje programa, projekata i manifestacija od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Pašman za 2023. godinu.
 
Ovom Odlukom dodjeljuju se financijska sredstava za financiranje programa, projekata i
manifestacija od interesa za opće dobro koje provode udruge na području Općine Pašman, te
se raspoređuju sredstva za proračunsku 2023. godinu podnositeljima zahtjeva.
 
 
Odluku možete pregledati ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman