Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

9. kolovoza 2023

Odluka o proglašenju sajamskog dana na području općine Pašman

U svrhu promidžbeno – turističkih aktivnosti proglašava se 15. kolovoza 2023. godine sajamski dan na području općine Pašman. Prigodna prodaja na kioscima, štandovima i slično, kao sastavni dio sajamskog događaja, u navedeni dan može započeti u 9:00 sati i završiti do 24:00 sata.

Kompletnu odluku možete pregledati ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman