Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

22. kolovoza 2022

Financiranje radnih bilježnica i obaveznih radnih materijala

Načelnik Općine Pašman je donio Odluku o financiranju radnih bilježnica i obaveznih radnih materijala za učenike osnovne škole sa prebivalištem na području Općine Pašman u školskoj godini 2022./2023. Sve detalje odluke kao i uvjete koje treba zadovoljiti za dodjelu financijskih sredstava možete pogledati na niže navedenoj poveznici.

Rok za podnošenje zahtjeva s dokazima o ispunjavanju uvjeta iz članka 2. ove Odluke je 19. rujna 2022. godine. Zahtjevi s potrebnom dokumentacijom dostavljaju se poštom na adresu: Općina Pašman, Obala tamarisa 6, 23 262 Pašman ili osobno na pisarnicu Općine Pašman svakim radim danom od 8.00 do 12.00.

Odluka o financiranju radnih bilježnica i obaveznih radnih materijala

Izjava o obradi osobnih podataka

Zahtjev za ostvarivanje prava financiranja troškova radnih bilježnica i obveznog radnog materijala

 

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman