Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

16. svibnja 2024

Oglas za prijem u radni odnos na određeno vrijeme

Oglas za prijem u radni odnos na određeno vrijeme radi provedbe aktivnosti projekta „Zaželi na otoku“ za radno mjesto: Pružatelj/Pružateljica usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom.

Broj traženih radnika/radnica: 6
Trajanje radnog odnosa: 32 mjeseca uz probni rok od 3 mjeseca

Oglas za posao

Obrazac prijave za posao

Izjava o davanju suglasnosti za korištenje osobnih podataka

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman