Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

10. lipnja 2024

Odluka o odabiru kandidatkinja za prijem u radni odnos na određeno vrijeme radi provedbe aktivnosti projekta „Zaželi na otoku”

Općina Pašman donosi Odluku o odabiru kandidatkinja za zapošljavanje na radnom mjestu „Pružatelj/Pružateljica usluge potpore i podrške u svakodnevnom životu starijim osobama i osobama s invaliditetom“, za prijem u radni odnos na određeno vrijeme radi provedbe aktivnosti projekta „Zaželi na otoku”.

Odluka

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj

Barotul

Mrljane

Neviđane

Dobropoljana

Banj

Ždrelac

Pašman / Mali Pašman