Dobro došli na službene stranice Općine Pašman

17. travnja 2023

Ždrelac: Natječaj za davanje u zakup poslovnog prostora

14. travnja 2023. Općinski načelnik Općine Pašman je donio Odluku o raspisivanju Javnog natječaja za davanje u zakup poslovnog prostora u mjestu Ždrelac.

Predmet natječaja je davanje u zakup poslovnog prostora u vlasništvu Općine Pašman, a koji se sastoji od prizemlja (trijem, prostor sa točionikom, spremište, hodnik, sanitarni čvor za goste M/Ž) i kata (stubište, hodnik, 2 sobe, sanitarni čvor za djelatnike).

Lokacija: K.č. 2057/1 k.o. Ždrelac tvz. „Učiteljska kuća“
Adresa: Ždrelac, Hrvatskih branitelja 2
Djelatnost: Obavljanje ugostiteljske djelatnosti
Površina:  98 m2
Početna cijena (EUR/m2 mjesečno bez uračunatog PDV-a): 6,00 EUR/m2
Trajanje zakupa: 10 godina
Iznos jamčevine: 500,00 EUR

Pravo sudjelovanja na javnom natječaju pripada pravnim i fizičkim osobama registriranim za
obavljanje djelatnosti za koje se natječu.

Dokument s potrebnim informacijama, uputama za prijavu te uvjetima natječaja možete preuzeti ovdje.

Dobrodošli na otok Pašman

Pašman je otok u zadarskom arhipelagu, od Zadra i Biograda o dvojen slikovitim Pašmanskim kanalom po kojemu su, poput niske bisera, razasuti deseci malenih otočića. Morska struja koja mijenja smjer svakih 6 sati čini ovo more najčišćim na Jadranu.

VIŠE

Kraj